Menu

Space Jam

W obliczu postępującej fascynacji basketem spod znaku NBA i piłką kopaną, zacząłem płodzić grafomańskie wersety! Czytelniku Drogi, nalej sobie odrobinę i pozwól mi zająć Twą wysublimowaną uwagę przez dosłownie chwilę. Życie wszakże składa się z ekscytujących momentów...

Tajemnice mundialu!

shuygiven

Piłka nożna to szalenie ekscytująca okoliczność. Możesz mieć wszystkie statystyki w jednym palcu, ranking  FIFA wyrecytujesz o 3.30, wracając chwiejnym krokiem do domu, a i widziałeś kiedyś przypadkiem Pawła Zarzecznego (ten o futbolu wie więcej niż wszystkie Gmochy świata), który mocno wczorajszy czekał na tramwaj numer 9... Nic to. Choćby skały srały to futbol kpi z nas kibiców, kiedy chce i jak chce. Hiszpanie już dawno na wakacjach, Angole w ciemnym lesie, Włosi po frajersku w czarnej dupie, Portugalia nikt dokładnie nie wie gdzie. Czy ktoś z Was przewidział choć jedną z tych niespodzianek? Latynosi ogrywają Europejczyków bez większego problemu. Jeńców nie biorą. Jest kolorowo!

 

 

Podoba mi się ten szalony czas mistrzowskich spazmów. Nie wiesz Kibicu nic zupełnie. Rzekomo ciągle w grze Brazylia, Oranje, Kolumbia, Francja. Zaraz pewnie Niemce i Argentyna, ale bądź mądry człowieku pisz wiersze. Co w tej grupie robi wesoła ekipa z Kostaryki? Futbol jest zabawny. 

 

 

© Space Jam
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci