Menu

Space Jam

W obliczu postępującej fascynacji basketem spod znaku NBA i piłką kopaną, zacząłem płodzić grafomańskie wersety! Czytelniku Drogi, nalej sobie odrobinę i pozwól mi zająć Twą wysublimowaną uwagę przez dosłownie chwilę. Życie wszakże składa się z ekscytujących momentów...

Kadra B kontratakuje.

shuygiven

Polska reprezentacja w iście ligowym zestawieniu zremisowała 2-2, z sobie podobnymi piłkarzami, ubranymi w trykoty Bośni i Hercegowiny. Najważniejszą informacją płynącą z tego zdarzenia, były dwa gole asa Wisły Kraków Pawła Brożka, który doskonale wcielił w życie błyskotliwe sugestie naszego Coacha. Człowiek o którego biła się 1/20 piłkarskiej  Europy, postanowił wybrać dostatnie życie ligowca i popadł w ligowy marazam, a mógł chyba nieco bardziej zaryzykować, bo papiery na dobrego napadziora przecież miał! Piszę miał, bo Paweł ma już 27 lat i zagraniczne eskapady mu raczej nie grożą. Jego aktualny bilans to 23 spotkania w kadrze, w których to zdobył 5 bramek. Znając nasze ekstraklasowe realia, to prawdopodobnie łupem Pawła stanie się jeszcze dwu lub trzykrotnie korona króla strzelców i kolejny tytuł Mistrza Polski, bo wątpię, by Levadia Tallin złożyła jakąś bajkową ofertę.

 

 

 

A miał to być drugi Andrzej Juskowiak...

 

 

 

Żal 6 remisu za panowania Franciszka Smudy, bo Orły wychodziły dwa razy na prowadzenie, ale obroną też wygrywa się mecze. Podobno. Oby do wiosny!

 

© Space Jam
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci